Міжнародні зв'язки

Педіатрія - основа Медицини

Розвиток зарубіжних контактів надає змогу впровадження світових стандартів педіатрії та неонатології у практику лікувально-профілактичних закладів та родопомічних закладів міста Чернівці та області.

Международные отношения

Кафедра педіатрії, неонатології та перинатальної медицини плідно співпрацює із закордонними медичними навчальними закладами, зокрема з університетом м. Любек (Німеччина), 6-м медичним факультетом Карлового університету (м. Прага, Чехія), університетом м. Олбані (США). Завідувач кафедри, професор Нечитайло Ю.М. є членом The International Network on Children’s Health Environment and Safety – INCHES. Професор Годованець Ю.Д. є повноважним представником Департаменту медицини Ассоціації вчених і спеціалістів Грузії в Україні на період з 2009 р. по 2014 р.; член робочих груп національних експертів Українсько-Швейцарського Проекту «Перинатальне здоров´я» та національних експертів Проекту USAID «Здоров´я матері і дитини».

ЗАКОРДОННІ СТАЖУВАННЯ

Завідувач кафедри, професор Нечитайло Ю.М. проходив стажування з епідеміології та медичної статистики на факультеті післядипломної освіти у відділі Охорони здоров’я університету штату Нью-Йорк у м.Олбан, США, з екології – у Карловому університеті м.Прага, Чехія, з педіатрії розвитку дітей – у Трініті коледжі Оксфордського університету (Великобританія). Неодноразово приймав участь у медичних семінарах м.Зальцбург, Австрія.

Професор кафедри, д.мед.н., Ковтюк Н.І. проходила стажування на 6-му Медичному факультеті Празького університету (Чехія) у 1998 році; 6-ти тижневе стажування у відділенні неврологія та психіатрії для дітей та підлітків регіональної лікарні Клагенфурт (Австрія) літом 2006 року з отриманням відповідного сертифікату; 8th Course EFNS Academy for Young Neurologists, Stare Splavy, Czech Republic.

Доцент, д.мед.н., Нечитайло Д.Ю. проходив 3-х місячне стажування в  Університетському госпітальному центрі «Нôpital Lapeyronie» у м. Монпельє, Франція під керівництвом проф. Jean-François Rossi та 9th Course EFNS Academy for Young Neurologists, Stare Splavy, Czech Republic.

Доценти Безрук В.В. та Годованець О.С. пройшли стажування у м. Лодзь (Польща) “Сучасний університет: міжнародна співпраця та мобільність задля інновацій через проектний підхід” 23.09.17-26.09.17 рр.

Доцент кафедри, д.мед.н., Бабінцева А. Г. прийняла участь у 6-й Дослідницькій зустрічі Європейської Спілки Дитячих Неврологів (VIth European Paediatric Neurology Society Research Meeting), у м. Аліканте, Іспанія. Бабінцева А.Г. отримала стипендію (грант) від European Paediatric Neurology Society для участі у Дослідницькій зустрічі. Вона представила результати наукової роботи на тему «Immunological Features of Intraventricular Hemorrhage in Preterm Neonates».

Навчання це - головне для студента

Aliquam commodo vehicula lorem, quis malesuada mauris tincidunt sit amet. Ut interdum, tellus eu vehicula vestibulum, sapien arcu mattis libero, at interdum diam nisl vel tortor.