Лікувально-консультативна робота

Педіатрія - основа Медицини

Співробітники кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини надають лікувально - консультативну та організаційно-методичну допомогу в КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня», МKМУ "Клінічний пологовий будинок №1", МKМУ "Клінічний пологовий будинок №2", закладах практичної охорони здоров'я міста й області. Всі співробітники кафедри закріплені за стаціонарами КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня», де ведуть хворих в якості практичних лікарів та, за необхідності, консультують складних у діагностичному та лікувальному плані хворих, приймають участь у консиліумах, а також клінічних конференціях.

P1070932

Кафедра забезпечує лікувально-консультативну роботу у педіатричному, нефрологічному, неврологічному, хірургічному, відділенні анестезіології й інтенсивної терапії та інших відді-леннях лікарні. Зважаючи на складний профіль відділень, поряд з основним фахом, кожен зі співробітників має другу спеціалізацію. Співробітники кафедри, які мають спеціалізацію з фаху «неонатологія», проводять консультативну роботу на базі неонатологічних відділень МKМУ "Клінічний пологовий будинок №1", МKМУ "Клінічний пологовий будинок №2".

IMG 8564
PropedDit07
P1070907

Розпізнавання хвороби за зовнішнім виглядом – це іскра Божа, за вислуховуванням – надзвичайна майстерність, за допомогою питань – спритність, а за дослідженням пульсу – мистецтво.

Пян Чіао (6 ст. до н.е.), давньокитайський лікар

Закріплення співробітників кафедри за відділеннями МДКЛ

Зав. кафедрою, професор Нечитайло Ю.М. – консультування всіх відділень лікарня згідно із графіком та додатково за необхідністю

Професор кафедри, д.мед.н., Ковтюк Н.І. – неврологічне відділення

Професор кафедри, д.мед.н., Нечитайло Д.Ю. – педіатричне відділення №2

Доцент, д.мед.н., Безрук В.В. – нефрологічне відділення

Доцент, к.мед.н., Буряк О.Г. – педіатричне відділення №1

Доцент, к.мед.н., Попелюк Н.О. – відділення реанімації та інтенсивної терапії

Доцент, к.мед.н., Годованець О.С. – неврологічне відділення

Асистент, к.мед.н., Міхєєва Т.М. – гастроентерологічне відділення