Бабінцева Анастасія Генадіївна,
д.мед.н., доцент
У період 1993-1999 рр. навчалася у Буковинській державній медичній академії, отримала диплом лікаря зі спеціальності «Лікувальна справа»; у період 1999-2000 рр. проходила інтернатуру зі спеціальності «Неонатологія» на базі Львівського державного медичного університету; у період 2019-2020 рр. пройшла навчання на циклі спеціалізації з дитячої анестезіології на базі кафедри дитячої анестезіології НМАПО ім. П.Л. Шупика та отримала диплом спеціаліста за фахом «Дитячий анестезіолог».
У 2007 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук зі спеціальності «Педіатрія» на тему: «Удосконалення методів прогнозування, діагностики та корекції метаболічних порушень у недоношених дітей за умов хронічної внутрішньоутробної гіпоксії». У 2019 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук зі спеціальності «Педіатрія» на тему: Оптимізація методів прогнозування, діагностики та лікування функціональних порушень сечовидільної системи у новонароджених при перинатальній патології в ранньому неонатальному періоді».
Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Неонатологія» та сертифікат спеціаліста «Дитяча анестезіологія».
З 2002 року працювала на посаді асистента кафедри акушерства, гінекології та перинаталогії БДМУ та асистента кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини БДМУ, з 2019 року – на посаді доцента кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини БДМУ.
З 2000 року працювала лікарем-неонатологом у відділенні інтенсивної терапії новонароджених КНП «Міський клінічний пологовий будинок №2» Чернівецької МР, з 2021 року – лікарем анестезіологом дитячим у даному відділенні.
З 2020 року здійснює консультативну роботу у відділенні інтенсивної терапії новонароджених та відділенні неонатального догляду КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр» ЧОР, відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» ЧМР.
Є автором автором та співавтором більше 100 наукових праць, у тому числі 2 монографій, 2 навчальних посібників, 5 статей та 4 тез у виданнях, які індексуються у міжнародних базах Scopus та/або Web of Science, 7 статей та 8 тез – у закордонних виданнях, 30 статей та 23 тез – у фахових виданнях, рекомендованих МОН України). Є співавтором закордонної колективної монографії, а також 5 патентів України на корисну модель, 6 інформаційних листів, 3 нововведень, внесених до Реєстру галузевих нововведень МОЗ України, 3 раціоналізаторських пропозицій.
Приймала активну участь у 25 конференціях з усними та постерними виступами, у тому числі, у 11 закордонних конференціях (V, VII, VIII, XII, XIII, ХVІІІ joint Multi-profile Conference “International Standards of Clinical Practice” (Chakvi, Bakuriana, Georgia, 2014, 2015, 2017, 2019), 1st Congress of joint European Neonatal Societies (Budapest, Hungary), Spring Meeting of the Neonatal Society (London, GB, 2017), VIIIth Recent Advances in Neonatal Medicine (Wurzburg, Germany, 2017), EPNS Research Meeting (Alicante, Spain, 2018), Congress of joint European Neonatal Societies (online, 2021).
Пройшла стажування: Salzburg Columbia University Seminar “Maternal and Infant Health” (May 23-May 27, 2016, Salzburg, Austria). Отримала грант на участь з усною доповіддю у EPNS Research Meeting (2018, 2021).
Отримано мовний сертифікат з володіння англійською мовою (сертифікат British Council Test Aptis «Level C» від 06.02.2019 р.).
Є сертифікованим тренером з первинної реанімації новонароджених (сертифікат підтверджено у 2018 р.).
Педагогічна робота включає викладання лекційного матеріалу, семінарських та практичних занять лікарям-інтернам з фаху «Неонатологія», «Педіатрія», «Акушерство і гінекологія»; лікарям-слухачам циклів спеціалізації та стажування «Неонатологія», «Дитяча анестезіологія», різноманітних циклів тематичного удосконалення, фахових школах, семінарах, симуляційних тренінгах, які проводяться на кафедрі педіатрії, неонатології та перинатальної медицини у рамках безперевного професійного розвитку для лікарів неонатологів, дитячих анестезіологів, педіатрів, лікарів сімейної медицини-загальної практики тощо.
Є діючим член Асоціації неонатологів України, Асоціації анестезіологів України, а також International Children’s Palliative Care Network, European Society for Paediatric Research та European Paediatric Neurology Society.
Є відповідальним редактором журналу «Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина».